Basın

Yılmazlar Construction İsrail’de İnşaat

Gush Dan siluetine bakan biri, aslında 1996’dan beri İsrail’de faaliyet gösteren Türk inşaat şirketi Yılmazlar ile sözleşmeli.

İsrail’de 1.200 çalışanı olan şirket,  yıllar içinde İsrail’deki inşaat alanında bir dönüm noktası oluşturan sembol binalar inşa etti.

Örneğin, Yılmazlar Ben-Gurion Havaalanında yeni kontrol kulesi, Tel Aviv‘deki ünlü Sharona Kulesi, Genç Kuleler, Hugh Kuleleri, Ashalim‘deki Güneş Kulesi ve daha fazlasını inşa etti. Yılmazlar, Danya Cebus, Solel Boneh, Electra, Shafir, El-Har, Ashtrom, Minrav, Best ve daha fazlası gibi pazarın önde gelen firmalarıyla ortaklaşa mühendislik işi yapma alanında lider şirketlerden biri olarak kabul edilir. .

Şirket, diğer şeylerin yanı sıra, düzinelerce konut kulesi, yer seviyesindeki binaların tüm mahalleleri, hastane kuleleri, elektrik santralleri, tüneller, Tel Aviv’deki hafif raylı sistem istasyonları, İsrail Demiryolları’na köprüler dahil olmak üzere yüzlerce projenin yapımında yer alıyor. , stadyumlar ve kültür merkezleri. Şirket, mühendislik ve inşaat alanındaki en gelişmiş teknolojileri kullanıyor ve bu da programlarda önemli bir azalma ve inşaat maliyetlerinde tasarruf sağlıyor.

Yılmazlar, katı gereklilikleri yerine getirirken karmaşık projelerin kurulması için en iyi girişimci şirketler tarafından aranan profesyonel çıpayı oluşturan profesyonel kadro, üst yönetim, Türk ve İsrailli mühendisler ve proje yöneticilerinden oluşmaktadır. programlar ve tavizsiz kalite.

Yılmazlar, çok sıkı güvenlik prosedürlerini sürdürmeye azami önem veriyor ve çeşitli tesislerdeki çalışanları arasında günlük eğitime bağlı kalıyor. Ek olarak, şirket, İsrail’e vardıklarında her işçinin eğitim aldığı, yükseklik inşaatı için bir eğitim tesisi işletiyor. Şirket ayrıca çeşitli tesislerindeki güvenlik suçlarını tespit etmek için bir deniz süpürücüsü çalıştırmaktadır.

İsrail’deki en eski yabancı şirket olan Yılmazlar, sosyal, kültürel ve sportif konularla ilgilenmeye devam ediyor. Böylelikle, örneğin, şirket mühendislik alanında yüksek öğretimin tanıtımına katkıda bulunur, spor derneklerine ve daha fazlasına katkıda bulunur.

Bu arada şirket, Türkiye’ye dönen binlerce işçinin İsrail’in iyi elçileri haline gelmesiyle, İsrail ile Türkiye arasındaki ekonomik ilişkilerde istikrarlı ve sağlam bir köprü görevi görüyor.

Yılmazlar İsrail CEO’su Arık Ahmet, “Yılmazlar, İsrail’in önde gelen ve en büyük yabancı inşaat şirketi olarak kendini kanıtladı. En ileri teknolojileri kullanarak en kaliteli projeleri gerçekleştirmeye kararlıyız. İşçilerin güvenliğini sağlamaya, programlara ve inşaat standartlarına en katı şekilde uymaya devam edeceğiz. ”


Benzer Gönderiler

Yükleniyor....