918108001000100980734no

Hakkımızda

Yılmazlar International Construction Group kurumsal olarak misyonu şirketin kurulumundan günümüze kadar bir toplumu din, dil, ırk veya etnik köken ayrımı gözetmeksizin o toplum için yapılabilecek inşaat sektöründe ki her türlü işi severek, disiplinli ve dürüst bir anlayış içerisindeyeni ülkeleri inşa etmeyi amaçlamıştır.25 Yılı aşkın bir süredir uluslararası alanda hizmet vermekte olan Yılmazlar International Construction Group toplumun gereksinimlerine uygun teknoloji ve standartları en üst düzeyde inşaat sektöründe uygulamak, ürünlerinin kalitesini sürekli arttırarak sanatını en yüksek düzeyde icra ederek üstün inşaat hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz

Yılmazlar International Construction Group müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevap vermeyi ve gelecek nesiller için gelecek inşa etmeyi başarabilmiş olmanın gururu içerisindedir. İşlerini Yılmazlar’ın ruhu ve kişiliğini oluşturan kilit değerlere uygun olarak yürütmektedir.

Vizyonumuz

Çalışmalarımızı Afrika, Körfez ve Türk Cumhuriyetleri ve bütün dünya genelinde uluslararası pazarlara doğru istikrarlı bir şekilde geliştirmekteyiz. Yılmazlar genişlemeye yönelik beklentilerini kalite üzerine kurmuştur. Bizler insanlar için yaşam standartlarını en üst seviyeye taşımak için yapılabilecek her türlü inşaat projesini disiplinli ve sistemli olarak çalışarak yeni bir gelecek inşa etmeyi kendimize hedef olarak seçmiş bir firmayız

Yılmazlar International Construction Group üst yapı ve alt yapı veya sanayi inşaatları konusunda sayısız projeye imza atmıştır. Üst yapı projeleri modern dünyanın vazgeçilmez mimari detay ve inşaat tekniklerine uygun en ileri modellemeleri hayata geçirmiştir.

Kalite ve hızlı üretimden taviz vermeden en ileri kompleks projeleri üretmek hedefimizdir. Şirketler grubumuz yeni dünya ülkelerinde yatırım ve taahhüt alanında farklı projeler için ileri hedefleri ve ilave arayışlarını hızla devam ettirmektedir. Doğru ülke doğru zamanlama ve doğru partnerlere ile işbirliği her zaman açık olan grubumuz geleneksel anlayışın dışına çıkarak dünyada namzet projeler üretmeyi kendisine kurumsal hedef haline getirmiştir.