Basın Genel İş İlanları

Yılmazlar Yurt Dışında Çalışacak 3 Bin 500 Personel Arıyor

Yurt dışında İsrail başta olmak üzere Romanya ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren Türk firması, 2023 yılı için 3 bin 500 yeni personel alacağını duyurdu. Şirket, yurt dışı projeleri için Türkiye’den mühendis, forman ve kalifiye işçi alımı yapacak.

Yurt dışında birçok ülkede faaliyet gösteren ve İsrail olmak üzere Romanya ve Kuzey Afrika’da yeni projelere imza atan Türk firması, 2023 yılı içerisinde yapacağı yeni projeler için yaklaşık 3 bin 500 personel alacağını duyurdu. Yurt dışındaki projelerinde çalıştıracağı mühendis, forman ve kalifiye işçi alımı yapacak.
Yaklaşık 30 yıla yakın süredir yurt dışında projelere imza atan Yılmazlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı  yaptığı açıklamada, “Şirketimiz başta İsrail olmak üzere Romanya ve Kuzey Afrika’da yeni projelere imza atmaya devam etmektedir. Bu çerçevede 2023 yılında yapılacak personel alımı, ülkemiz ekonomisi ve istihdamına hatırı sayılır ilave bir katkı sağlayacaktır. Özellik ülkemizin cari açığının kapatılması noktasında yurt dışı faaliyetleri son derece önemlidir. Bu çerçevede şirketimiz 30 yıldır kesintisiz olarak memleketimize önemli katkılar sağlamaktadır. Yeni dönemde ve ilerleyen zamanlarda da bu katkılar artarak devam edecektir. 2023 yılında Türkiye’den sağlanacak personel alımı da bu çerçevede ekonomimize önemli bir değer katacaktır” dedi


Benzer Gönderiler

Yükleniyor....