İş Başvurusu

Referans Kısmı Nedir, Ne Yazılması Gerekir?

İş Başvuru formunda ki referans kısmı nedir, ne yazılması gerekir?

İş başvurusu Formunda Referans alanına daha önce Yılmazlar International Construction Group’ta çalışmış akrabalarınızı, arkadaşlarınızı veya tanıdıklarınızı yazabilirsiniz.

Başvuru formunu doldururken sizden varsa referansınız sorulmaktadır. Daha önce İsrail’de çalışmış yakınlarınızı bu alana yazabilirsiniz. Yakınlarınızın adını ve soyadını yazarken yanına İsrail’de hangi pozisyonda çalıştığını belirtmenizde fayda vardır. Örneğin İsrail’de çalışan ve size referans olmayı kabul eden Kalıpçı olarak çalışan yakınınızı Adı Soyadı ve Kalıpçı olarak Yılmazlar’da çalışıyor şeklinde yazabilirsiniz.Referans kısmını doldururken yapılan hatalar nelerdir?

Referans kısmını doldururken genellikle yapılan hatalar eski çalıştığınız firmaları yazmaktır. Size referans sorulurken İsrail’de, Yılmazlar’da çalışan yakınlarınızın olup olmadığını anlamak için sorulmaktadır.

Referansınız yoksa ne yazabilirsiniz?

Daha önce Yılmazlar’da çalışan herhangi bir tanıdığınız yoksa Referans kısmını boş bırakabilir veya İnternetten başvuru yazabilirsiniz.Başvuru formuna gitmek için tıklayın


Benzer Gönderiler

Yükleniyor....