İş İlanları

Yurtdışında Çalışacak Kalıpçı Ustaları Aramaktayız

İsrail’de bir çok projeye imza atan Yılmazlar International Construction Group, yeni projelerine de hızla devam ediyor. Bu projelerde bizimle birlikte yer alabilirsiniz.

Yılmazlar International Construction Group uluslararası  inşaat müteahhitliği alanında hizmet vermektedir. Yılmazlar 25 Yıldan fazla bir süredir İsrail’de iş yapmaktadır. İsrail’in yanı sıra bir çok ülkede inşaat faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Yurtdışı projelerimizde görevlendirilecek Kalıpçı Ustaları arayışımız devam ediyor.

Personel alımları genellikle belirli tarihlerde yapılmaktadır. İş Başvuru Formu adresinden doldurduğunuz Ön İş Başvuru Formlarınız incelendikten sonra işçi alınacağı tarihlerde formda yazdığınız iletişim bilgileriniz üzerinden sizlerle iletişime geçilmektedir.

Lütfen iş başvurusu yapmadan önce İş Başvurusunda Nelere Dikkat Edilmelidir? Adlı makalemizi okuyun.İşe Alım Süreci Nasıl Yapılmaktadır?

Yılmazlar İnşaat personel alımlarını belirli tarihlerde yapmaktadır. İşe alım dönemlerinde Ankara’da bir şantiyede mülakat yaparak başvurduğunuz iş pozisyonundan sizi sınava tabi tutarız. Mülakat dönemlerinde iş başvurusu formunda ki bilgileriniz değerlendirilerek sizinle iletişime geçilir, mülakat tarihi ve yeri size bildirilir.
Mülakatlar hem uygulamalı hem de sözlü olarak yapılmaktadır. Mülakatı geçemediğiniz taktirde başka mülakatlara tekrardan katılmanız mümkündür. Mülakatı geçerseniz işe alım süreciniz başlayacaktır ve sizden gerekli evrakları hazırlamanız için süre verilecektir. Evraklarınız eksiksiz olarak teslim alındıktan sonra hastane ve vize işlemleriniz başlayacaktır.


Başvuru Sürecinde Dikkat Edilen Hususlar

Başvurularınızda dikkat edilen hususlar başvurduğunuz meslekte çalışma süreniz, ustalığınız, yaşınız, varsa sağlık problemleriniz gibi hususlara dikkat edilir. Daha önce yurtdışında çalışıp çalışmadığınız önemli değildir ancak İsrail’de daha önce çalıştı iseniz başvuru yapmadan önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sağlık süreci Nasıl İşlemektedir?

Vize için sağlığınız ile ilgili herhangi bir probleminiz olmaması gereklidir, mülakatın ardından Konsolosluğun belirlediği bir hastanede tam muayene olarak sağlık kontrolünüz gerçekleştirilmektedir. Hastanenin vereceği raporla birlikte vizeleriniz alınmaktadır. Herhangi bir sağlık probleminizde hastane raporunuz çıkmayacağı gibi, raporunuz olmadığı için vizenizde çıkmayacaktır. Sağlık şartları ile ilgili makalemize buradan göz atabilirsinizİş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurularınızı İş Başvurusu sayfasından yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular değerlendirilerek mülakat dönemlerinde sizinle iletişim bilgileriniz üzerinden iletişime geçilecektir.

 


Benzer Gönderiler

Yükleniyor....